by Patrycja

Indywidualne projekty pokoi dla dzieci

"Projektowanie pokoju dla dziecka różni się od projektowania innych pomieszczeń, ponieważ tutaj musi znaleźć się praktycznie cały dom: biuro, sypialnia, toaletka, kącik wypoczynkowy czy czytelnia – i to wszystko w jednym! Bardzo lubię ten proces projektowania i rozmyślanie jak te klocki poukładać 🙂

Projekty pokoi dziecięcych bez wychodzenia z domu. Projekt mebli na wymiar bądź z użyciem gotowych mebli ze znanych sieciówek."

Projektowanie online

Każdy mój projekt jest indywidualny i robiony według mojej estetyki, którą oddaję na fotorealistycznych wizualizacjach 3D.

Dzięki nim, rodzice jeszcze przed remontem mogą znaleźć się w pokoju, który dopiero ma powstać.

Projektuję pokoje dziecięce na miarę na terenie całej Polski online.

Wszystkie projekty przygotowuję na podstawie podanego przez rodziców budżetu i zarysowanej na spotkaniu wizji.

Wierzę, że otoczenie w jakim przebywa dziecko kształci jego przyszły gust.

Każdy potrzebuje swojego miejsca szczególnie wtedy, kiedy spędza w nim większość swojego życia: śpiąc, ucząc się, odpoczywając i przyjmując przyjaciół.

Mój proces projektowy

PATMATstudio PRACOWNIA PROJEKTOWANIA POKOI DLA DZIECI

PAKIETY PROJEKTOWE

W ofercie posiadam 2 pakiety projektowe o różnym zakresie działania. Wybierz najlepszy dla siebie. Jeśli nie wiesz na który się zdecydować, napisz na kontakt@patmat.pl

Cennik 2024

Brak wolnych terminów na 2024 r.

Zapisy na rok 2025 ruszają po wakacjach.

Ile czasu trwa realizacja?

4-5 tyg. (w zależności od szybkości podejmowania decyzji przez klienta)

Czego będę od Ciebie potrzebować?

- dokładne wymiary i rzuty pokoju,
- zdjęcia pokoju,
- inspiracje (proszę Cię o uzupełnienie formularza)
- jaki masz budżet aby urządzić pokój dziecka

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA POKOI DLA DZIECI

ZOBACZ, CO JESZCZE ZYSKUJESZ DECYDUJĄC SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ ZE MNĄ

POMYSŁOWOŚĆ

Ze mną zrealizujesz nawet najbardziej odjechany pomysł na pokój

WIZUALIZACJE 3D

Robię wizualizacje 3d dzięki czemu jeszcze przed realizacją możesz zobaczyć jak będzie wyglądał pokój dla Twojego dziecka

OŚWIETLENIE

Rozplanuję źródło i barwę światła tak, aby służyło zarówno nauce jak i odpoczynkowi dziecka

LISTA ZAKUPÓW

Przygotuję listę zakupów mebli oraz wyposażenia, które możesz zamówić przez internet wprost do domu

FARBY I TAPETY

Dobieram farby i tapety oraz wyliczam zapotrzebowanie

RADOŚĆ

Radość Twojego dziecka gwarantowana

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak naprawdę nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Wykonywałam projekty z większym budżetem i mniejszym, ale mogę przyjąć, że na urządzenie pokoju około 15 m2 kosztuje ponad 15 tys. zł. Pamiętajmy o tym, że dodatkowe bajery takie jak ścianka wspinaczkowa, drabinka gimnastyczna czy fototapeta na całą ścianę są kosztowniejszymi elementami.

Około 5 tygodni. Najczęściej jest tak, że po rozmowie potrzebuję 2 tygodni na przygotowanie min. 2 koncepcji wnętrza. Następnie to Wy macie czas na zapoznanie się z projektem i wprowadzenie zmian (2 tury poprawek). Następnie przygotowuję wizualizacje a po ich akceptacji wykonuję rysunki techniczne, niezbędne do realizacji projektu oraz oddaję kompletną listę zakupów z kosztorysem.

Jak najbardziej! Można wykorzystać istniejące meble albo tylko część z nich. Przeróbka to moje drugie imię a sama śmieję się, że projektuję dla samodzielnych rodziców ponieważ czasami diy potrafi uratować budżet. 

Najlepiej jak najwcześniej! Jeśli Twój dom jest w trakcie wykańczania, można jeszcze zmienić układ elektryczny bez dużej ingerencji.

Na początku otrzymujesz minimum dwa układy funkcjonalne pomieszczenia do wyboru (oczywiście jeśli układ pomieszczenia na to pozwala). Na podstawie wybranego układu i ewentualnych zmian, wykonuję fotorealistyczne wizualizacje, dzięki którym możesz zobaczyć jaki będzie efekt po remoncie. Po skończonych wizualizacjach wykonuję rysunki techniczne i kompletuję listę zakupów wraz z linkami do sklepów. Jeśli meble mają być robione na zamówienie, otrzymujesz także rysunki dla stolarza.

stwórz ze mną wymarzoną przestrzeń dla twojego dziecka

To proste! Wypełnij formularz kontaktowy albo napisz na kontakt@patmat.pl