MOJE DIY

Wełniane kapcie DIY

Wełniane kapcie w sam raz na wiosnę! ? Przerobiłam zwykłe kapcie za 3,99 pln z Pepco na super scandi, mięciutkie i wełniane paputki.  Punch needle jest u mnie hitem ostatnich miesięcy i z pomocą tej techniki haftu można naprawdę zrobić super dekoracje do domu. Technika ta, co prawda jest dość pracochłonna ale efekt jest tego wart. Zobaczcie sami na krótkim filmiku na moim instagramie (wkleiłam poniżej).

 

Z czego je zrobić?

Ja użyłam niecały jeden motek dość grubej jasnej włóczki za ok. 10 zł i kawałek ciemnoszarej na serduszko i gałązki. Bazę wykonałam ze zwykłych wsuwanych kapci na piankowej podeszwie, natomiast ja dorobiłam im piętę. Wszystkie części zostały wyhaftowane na surówce bawełnianej. Następnie od wewnętrznej strony podklejone folią termozgrzewalną by nie wychodziły niteczki (klei się ją na żelazko).

About

Jestem Patrycja. Mam 26 lat. Urodziłam się jako multipasjonatka ładnych rzeczy, a z wykształcenia jestem architektem wnętrz. Robię rzeczy #diy do mieszkania i przy okazji je tutaj pokazuję. Jeśli zakupy, to z konieczności. Bardziej wolę przerabiać niż kupować nowe. Więcej o mnie...

WebSite Facebook Instagram Pinterest