Rozwojowy pokój Olka z antresolą

by Patrycja

Pokój z antresolą dla MłodegoPamiętacie pokój Kuby? Teraz przyszła pora na pokój dla jego młodszego brata, który jest jeszcze w brzuszku u mamy 🤰 ale już niedługo pojawi się na świecie ❤️

Założenie było takie, aby pokoje braci były jak najbardziej do siebie podobne. Układ i wymiary pomieszczenia pozwalały na zrobienie bliźniaczej aranżacji z antresolą. Baza i kolory mebli są takie same, jednak tutaj zagrałam innymi dodatkami i żywą żółtą kolorystyką.

☝️ Schodki antresoli zostały zabezpieczone dodatkowo bramką aby młodzieniec sam nie wspinał się za wysoko.

🛏Pokój jest robiony na lata dlatego zastosowałam w nim pełnowymiarowe łóżko na 200 cm długości, które na pewno posłuży do skończenia szkoły 🎓.

W pokoju obydwu chłopców użyłam takich rozwiązań:

✅ pod łóżkiem dodatkowe wysuwane materace dla gości

✅ schodki z szufladkami

✅ kontenerki na kółeczkach pod szafami

✅ antresola zabezpieczona linami

📏 Wysokość tego pomieszczenia to 255 cm (do sufitu podwieszanego). Taki wymiar całkowicie wystarczy to stworzenia komfortowej antresoli. Jeśli zastanawiacie się czy u Was taka antresola może powstać to moja odpowiedź brzmi – absolutnie tak! A najniższa antresola jaką zaprojektowałam była na 247 cm 🙂

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10 m2

Projekt online z pakietu PLUS z projektem dla stolarza.

Zamów projekt pokoju

Jeśli chcesz abym zaprojektowała również pokój dla Twojego dziecka, napisz na kontakt@patmat.pl albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz kontaktowy. Odezwę się z pierwszym możliwym terminem rozpoczęcia projektu. Zapoznaj się z cennikiem.

Może Ci się spodobać

Leave a Comment