Pokój Jungle dla dziewczynki

by Patrycja

Pokój jungle z elementami boho. Projekt pokoju dla dziewczynki. Głównym punktem pokoju jest wiszący fotel oraz tapeta na ścianie z motywem starej ryciny przedstawiającej dżunglę.

Na środku pokoju znalazło się miejsce na zabudowaną garderobę. Łóżko z baldachimem na podwyższeniu, stworzyło miejsce na pojemne szuflady. Aby nadać boho charakteru do ramy łóżka zostały dołączone grube jutowe liny. Przy oknie stanęło wygodne biurko Minko a obok niego zabudowana do sufitu biblioteka, która pomieści góry książek i „przydasiów”. Pokój dopełnia zielona roślinność. Wakacyjny klimat podkręca zwiewny baldachim. Właścicielka jest zachwycona! projekt pokoju dla dziewczynki w stylu jungle wykonany !

Zamów projekt pokoju

Jeśli chcesz, abym zaprojektowała również pokój dla Twojego dziecka, napisz na kontakt@patmat.pl albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz kontaktowy. Odezwę się z pierwszym możliwym terminem rozpoczęcia projektu. Zapoznaj się z cennikiem.

projektowanie wnętrz Bolesławiec, projekty wnętrz, architekt wnętrz Bolesławiec, pokoje dla dzieci patmat, projekty dla dzieci online

Może Ci się spodobać

Leave a Comment