Pokój strażaka

by Patrycja

Pokój dla małego Igorka, który jest fascynatem straży pożarnej, dlatego w jego pokoju nie mogło zabraknąć motywów wozów strażackich oraz koloru czerwonego.

Głównym elementem pokoju jest antresola w kształcie domku, zabezpieczona lamelami, które występują również w reszcie domu. Na antresolę prowadzą schodki z regałem pod spodem, na razie zabezpieczone póki Igor nie podrośnie. Pod schodkami jest podest z wysuwanymi szufladami, który przechodzi aż pod okno. Obok okna stanął modułowy regał z Vox z metalowymi nakładkami w różnych kolorach, które można wymieniać wraz ze zmianą wystroju pokoju. Pod skosem regały z pojemnikami Ikea Trofast a między nimi blat, który służy jako biureczko. Obok drzwi modułowa szafa Ikea z czerwonymi gałkami, ścianka wspinaczkowa a przy antresoli drabinka gimnastyczna.

Projekt wykonany online z pakietu PLUS z meblami robionymi na wymiar wg. projektu.

Zamów projekt pokoju

Jeśli chcesz abym zaprojektowała również pokój dla Twojego dziecka, napisz na kontakt@patmat.pl albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz kontaktowy. Odezwę się z pierwszym możliwym terminem rozpoczęcia projektu. Zapoznaj się z cennikiem.

Może Ci się spodobać

Leave a Comment