Pokój z antresolą i zjeżdżalnią dla chłopca

by Patrycja

Projekt dla energicznego chłopca, kochającego koty i kosmos. Dwupoziomowa antresola w pokoju dziecka ze zjeżdżalnią, przejściami i skrytkami.

Projekt pokoju stworzony dla żywego i bardzo energicznego chłopca. Zabudowa ściany na prawie 5 metrów zawiera schodki z szufladkami, podwyższoną antresolę a pod nią duże łóżko. Za antresolą w stronę zjeżdżalni biegnie korytarz, z którego także można wejść na antresolę okrągłym przejściem. Pod zjeżdżalnią skrytka. Obok trzy pojemne szafy z sieciówki a nad nią wybudowany pomost, który jest jednocześnie biblioteczką i czytelnią. Antresola zostanie zabezpieczona siatkami z liny jutowej.

Obok drzwi wejściowych stanęła drabinka gimnastyczna z huśtawką talerzową. Po drugiej stronie pokoju stanęły niskie regały i ławki ze skrzyniami na zabawki. Nad nimi tapeta z motywem kosmosu oraz drewniana mapa świata.

Pokój utrzymany jest w biało-niebieskich barwach ocieplonych drewnem. Niebieski pięknie komponuje się ze złotym retro grzejnikiem. Stara podłoga w jodełkę nadaje całemu wnętrzu lekkiej elegancji.

Lokalizacja: Katowice

Powierzchnia: ok. 22 m2

Projekt online. Aranżacja z wykorzystaniem gotowych mebli (Ikea) a antresola wykonana przez stolarza na wymiar.

Tapeta: Malumi

Zamów projekt pokoju

Jeśli chcesz abym zaprojektowała również pokój dla Twojego dziecka, napisz na kontakt@patmat.pl albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz kontaktowy. Odezwę się z pierwszym możliwym terminem rozpoczęcia projektu. Zapoznaj się z cennikiem.

Może Ci się spodobać