Realizacja różowego pokoju Hani

by Patrycja

Realizacja różowego projektu pokoju dla dziewczynki – wielbicielki różu i jednorożców. Projekt został stworzony przy użyciu gotowych mebli z sieciówki. System szafek wiszących na lewej ścianie dostosowałam do potrzeb młodej mieszkanki. Miało być dużo miejsca na chowanie zabawek i rzeczy do szkoły. Znalazło się także miejsce na odnowiony domek dla lalek.

Największe wyzwania

Największym wyzwaniem było przerobienie szafy typu komandor i dostosowanie jej do projektu pokoju dla dziewczynki. Drzwi szafy zostały pomalowane na biało a dodatkowo, skrzydło przy oknie służy jako tablica magnetyczna do wieszania rysunków. Na lustro pośrodku szafy, została naklejona specjalnie zamówiona z drukarni naklejka w kształcie barokowego lustra.

Projektowanie wnętrz dla dzieci Bolesławiec

Metamorfozy mebli

Dwie stojące za drzwiami sosnowe komody z sieciówki, zostały pomalowane w paski i zostały im zmienione gałki na serduszka. Meble przeszły prawdziwą metamorfozę. Tym sposobem mamy meble jakich nie ma nikt. Blat pod oknem, stojący na kozłach będzie służył jeszcze przez wiele lat, ponieważ jego wysokość jest regulowana. Nad biurkiem została zawieszona tablica na drobiazgi.

Zobacz także wizualizacje RÓŻOWY POKÓJ Z BALDACHIMEM

Projektowanie pokoi dziecięcych online

Łóżko z pojemnymi szufladami, które można rozkładać. Za łóżkiem zostały przyklejone tapicerowane zagłówki ścienne. Baldachim nad łóżkiem został uszyty z zasłonek.

W pokoju było zdecydowanie za ciemno a dotychczasowe oświetlenie było niewystarczające. Zostały zaprojektowane dodatkowe źródła światła sprzyjające nauce i relaksowi. Projekt pokoju dla dziewczynki ukończony !

Zobacz także JAK ZROBIĆ BALDACHIM? BALDACHIM DIY DO POKOJU DZIECKA

Zamów projekt pokoju

Jeśli chcesz, abym zaprojektowała również pokój dla Twojego dziecka, napisz na kontakt@patmat.pl albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz kontaktowy. Odezwę się z pierwszym możliwym terminem rozpoczęcia projektu. Zapoznaj się z cennikiem.

Projektowanie wnętrz Bolesławiec, architekt wnętrz Bolesławiec, pokoje dla dzieci, patmat wnętrza

Może Ci się spodobać

1 comment

Jak zrobić baldachim diy? | PATMAT | Pokoje dla dzieci & punch needle 3 marca 2021 - 22:54

[…] POKOJE DLA DZIECI […]

Comments are closed.