PROJEKTY WNĘTRZA

Projekt: Łazienka z maszyną Singer po prababci

Łazienka o powierzchni 5 m², znajdująca się w domu jednorodzinnym. Choć układ funkcjonalny nie został zmieniony, łazienka otrzymała nowy charakter. Centralnym punktem stała się stara maszyna Singer, odziedziczona po prababci.

Blat został całkowicie wymieniony na nowy z naturalnego drewna, natomiast nóżki zostały wypiaskowane i pomalowane proszkowo. Aby utrzymać całość w klimacie vintage, przestrzeń nad blatem, nad toaletą oraz przy wannie została wyłożona kafelkami patchworkowymi w odcieniu granatu. Całość została ocieplona dzięki zastosowaniu płytek drewnopodobnych na podłodze. Naprzeciw dużego lustra została powieszona podłużna szafka na kosmetyki a obok niej wykonany na zamówienie okrągły wieszak na ręczniki.

Pierwsza wersja łazienki wyglądała zupełnie inaczej. Minimalne użycie drewna oraz niebieskich barw spowodowało, że pomieszczenie wyglądało na zimne.

 

A to już wersja ostateczna:

 

 

About

Jestem Patrycja. Mam 26 lat. Urodziłam się jako multipasjonatka ładnych rzeczy, a z wykształcenia jestem architektem wnętrz. Robię rzeczy #diy do mieszkania i przy okazji je tutaj pokazuję. Jeśli zakupy, to z konieczności. Bardziej wolę przerabiać niż kupować nowe. Więcej o mnie...

WebSite Facebook Instagram Pinterest